Zirkonyum Kaplama Diş

03-11-2016

Zirkonyum Kaplama Diş

Zirkonyum diş kaplamaları doğuştan veya sonradan meydana gelen estetik kaygının yaşandığı durumlarda, diş kırıklarında, eksik dişlerin tedavisinde, çarpık ve eğri dişlerde, çürümüş dişlerde ve yapısı bozulan dişlerde estetik kaygının giderilmesi ve diş fonksiyonelliğinin yeniden kazandırılması maksatlı olarak zirkonyum kaplama işlemleri yapılmaktadır. Teknolojinin ilerlemesi ve diş hekimliğinin ilerleyen bu teknolojiden son derece üst düzeylerde yararlanması sayesinde diş hekimliği oldukça gelişim göstermektedir.

Diş kaplama uygulamalarında dayanıklı ve estetik olarak son derece mükemmel aynı zamanda sağlam zirkonyum kullanılmaya başlanmıştır. Diğer metal uygulamalar yerine kullanılan zirkonyum ışık geçirgenliği sayesinde doğal dişe oldukça yakın bir işlem ortaya çıkartmaktadır.

Diş zirkonyum kaplamalar aynı zamanda dayanıklı ve yüksek baskılara karşı sağlam yapısı itibari ile hem ön dişlerde hemde arka dişlerde güvenle kullanılmaktadır.

zirkonyumkaplama

Resim:1 Ön diş bölgesine uygulanmış zirkonyum kaplama

Zirkonyum kaplama fiyat bilgisi ve tüm sorularınız için bizlerle ozlem@dentamar.com.tr mail adresiyle ya da 0216 411 16 86, Whatsapp 0533 302 77 78 nolu telefonlar ile iletişime geçin!

 

Paylaş : facebook Twitter

Dentamar Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinik Hizmetleri © 2024 | Tüm Hakları Saklıdır.