Hakkımızda

Bizi YakındanTanıyın

Kliniğimizin kurucu ortakları Dr. Levent Yılmaz ( Çocuk Diş Sağlığı Uzmanı)  ve Dr. Ruhi Balcı ( Ağız , Diş ve Çene Hastalıkları Cerrahisi Uzmanı ) 1993 yılında beraber çıktıkları bu yolda ve kurdukları tüm kliniklerinde ( 1993-2001 Predent Diş Kliniği , 2001-2005 Bayındır Diş Klinikleri ) her zaman ‘her işi uzmanı yapmalı’ felsefesini savunmuşlardır.

2005 yılında kurdukları
Dentamar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde’de tedaviler, diş hekimliğinin tüm branşlarında doktora derecesine sahip veya uzman profesyonel diş hekimlerinden oluşan bir ekip tarafından yürütülmektedir. Bu da hastalarımıza, multidisipliner diş hekimliği yaklaşımı olarak tanımladığımız şekilde hizmet vermemizi sağlamaktadır. 

Ağız ve Diş Sağlığı alanında hastaların teşhis ve tedavilerinde dişhekimliğinin birden çok branşı rol oynamaktadır. Buna multidisipliner tedavi yaklaşımı denir. Bu multidisipliner yaklaşımda; Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanlığı, Protetik Tedavi Uzmanlığı,  Periodontoloji Uzmanlığı, Endodonti Uzmanlığı, Ortodonti Uzmanlığı, Pedodonti Uzmanlığı bulunması gereken branşlardır. Multidisipliner yaklaşımın Ağız ve Diş Sağlığı alanında uygulanması başarılı bir tedavi için çok önemlidir.

Klinik Görselleri

Resim 1

Dentamar Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinik Hizmetleri © 2024 | Tüm Hakları Saklıdır.